XX MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘCE

Multiplier
3
Multiplier
event-logo img-fluid
Poland, Event Center G38, Koszalin
Event Center G38 UL. Gnieźnieńska 38 75-736 Koszalin
04.09.2020, 09:00 - 06.09.2020, 23:00 (CEST)
Organizer:
Mazurenko
tel. +48601612400
Rregulations of event

men's categories

63
Lightweight
(139 lbs / 63 kg)
70
Welterweight
(155 lbs / 70 kg)
78
Middleweight
(172 lbs / 78 kg)
86
Light heavyweight
(190 lbs / 86 kg)
95
Middle heavyweight
(210 lbs / 95 kg)
105
Heavyweight
(231 lbs / 105 kg)
+105
Super heavyweight
(+231 lbs / +105 kg)
OPEN
Unlimited
(OPEN lbs / OPEN kg)
57
Featherweight
(125 lbs / 57 kg)

women's categories

52
Flyweight
(114 lbs / 52 kg)
57
Lightweight
(125 lbs / 57 kg)
63
Middle Weight
(138 lbs / 63 kg)
+78
Super heavyweight
(+171 lbs / +78 kg)
78
Heavyweight
(171 lbs / 78 kg)
70
Light Heavyweight
(154 lbs / 70 kg)
Poland, Event Center G38, Koszalin
Event Center G38 UL. Gnieźnieńska 38 75-736 Koszalin
04.09.2020, 09:00 - 06.09.2020, 23:00 (CEST)
Organizer:
Mazurenko
tel. +48601612400
Regulations of event

Description

Mistrzostwa odbędą się w dniach: 04 - 06 września 2020 roku


Miejsce Mistrzostw:


Event Center G38
UL. Gnieźnieńska 38
75-736 Koszalin


Weryfikacja i ważenie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach odbędzie się:


Hotel Gromada Arka Koszalin ***/****
ul. Zwycięstwa 20-24
75-035 Koszalin


04 września 2020  rok w godz. 15.00 - 20.00


Zawodnicy, którzy spóźnią się na ważenie nie zostaną dopuszczeni do zawodów.

CREW

Secretary:

Błażej
Kuźniar
Poland
Level 1

Main referee:

Paulina
Kuźniar
Poland
Level 3

Referees:

Maciej
Sosnicki
Poland
Level 5
Paulina
Kuźniar
Poland
Level 3
Judyta
Wiercinska
Poland
Level 5

Results

MEN LEFT 57 kg

1. Paweł Giądła 2. Dominik Pilch 3. Max Trybus

MEN LEFT 63 kg

1. Rafal Fiolek 2. Lukasz Lewandowski 3. Patryk Smutek 4. Dominik Leja 5. Dominik Sobos 6. Łukasz Rachowka 7. Kamil Biszczak

MEN LEFT 70 kg

1. Łukasz Kopyść 2. Mariusz Podgorski 3. Piotr Kajstura 4. Kamil Wojnar 5. Krzysztof Hasiński 6. Marcin Sołtys 7. Pawel Grabas 8. Tomasz Krawiec 9. Dariusz Fudro 10. Mateusz Dudek 11. Antoni Matloch 12. Michal Kubacka 13. Kamil Goluch

MEN LEFT 78 kg

1. Artur Krupa 2. Dariusz Groch 3. Lukasz Para 4. Mirosław Fiołek 5. Pawel Gaweda 6. Dawid Łapa 7. Szymon Smalcerz 8. Daniel Cichowlas 9. Karol Lipkowski 10. Adrian Surma 11. Szymon Bugajski 12. Michał Kaczorowski 13. Andrzej Grzelak 14. Radoslaw Kwietniewski 15. Szymon Kwolik 16. Adrian Kowal

MEN LEFT 86 kg

1. Dawid Gontarczyk 2. Mariusz Chodyna 3. Bartłomiej Bednarski 4. Tomasz Durda 5. Wieslaw Rzanny 6. Kamil Zwardon 7. Jan Skibicki 8. Adrian Biega 9. Michal Gaweda 10. Robert Puwałowski 11. Damian Zaorski 12. Adam Lech

MEN LEFT 95 kg

1. Lucjan Fudala 2. Kamil Łaciak 3. Łukasz Świątek 4. Jerzy Kwiatkowski 5. Przemysław Ciba 6. Blazej Potrykus 7. Boguslaw Zdanowski 8. Grzegorz Waldon 9. Marek Monachowicz 10. Mateusz Matuszczak 11. Eryk Lebiecki 12. Gregorz Kamycki 13. Daniel Szymkiewicz

MEN LEFT 105 kg

1. Piotr Beberok 2. Adrian Zgórzyński 3. Mariusz Wrabel 4. Artur Głowiński 5. Mariusz Grochowski 6. Robert Grotowski 7. Krzysztof Anklewicz 8. Łukasz Biegun 9. Jakub Janczy

MEN LEFT +105 kg

1. Kamil Jablonski 2. Marek Majak 3. Robert Brzezina 4. Rafał Gorczyński 5. Grzegorz Gorczynski 6. Waldemar Neryng 7. Miroslaw Hertmanowski 8. Damian Ostrowski 9. Marek Neryng

MEN LEFT OPEN

1. Lucjan Fudala 2. Adrian Zgórzyński 3. Piotr Beberok 4. Kamil Łaciak 5. Kamil Jablonski 6. Jerzy Kwiatkowski 7. Robert Brzezina 8. Mariusz Wrabel 9. Dawid Gontarczyk

WOMEN LEFT 52 kg

1. Natalia Spytkowska 2. Weronika Soja 3. Maria Zborek

WOMEN LEFT 57 kg

1. Monika Świrska 2. Natalia Kwiatkowska 3. Natalia Czerwień 4. Izabela Uzar

WOMEN LEFT 63 kg

1. Malgorzata Ostrowska 2. Natalia Stefaniak 3. Aleksandra Woźniak 4. Wiktoria Słomka 5. Aneta Pietruniak 6. Emilia Filińska

WOMEN LEFT 70 kg

1. Martyna Liebon 2. Barbara Surma 3. Matylda Waberska

WOMEN LEFT 78 kg

WOMEN LEFT +78 kg

1. Aleksandra Kubiak 2. Julia Tarasek 3. Ewelina Furtak 4. Elżbieta Podolska

WOMEN LEFT OPEN

1. Aleksandra Kubiak 2. Natalia Stefaniak 3. Julia Tarasek 4. Martyna Liebon 5. Natalia Kwiatkowska 6. Weronika Soja 7. Ewa Krakowska 8. Emilia Filińska

MEN RIGHT 57 kg

1. Paweł Giądła 2. Dominik Pilch 3. Max Trybus

MEN RIGHT 63 kg

1. Lukasz Lewandowski 2. Rafal Fiolek 3. Dominik Sobos 4. Patryk Smutek 5. Dominik Leja 6. Sebastian Wisniewski 7. Łukasz Rachowka 8. Kamil Biszczak

MEN RIGHT 70 kg

1. Piotr Kajstura 2. Kamil Wojnar 3. Krzysztof Hasiński 4. Dariusz Fudro 5. Łukasz Kopyść 6. Pawel Grabas 7. Tomasz Krawiec 8. Antoni Matloch 9. Mateusz Dudek 10. Marcin Sołtys 11. Michal Kubacka

MEN RIGHT 78 kg

1. Artur Krupa 2. Dariusz Groch 3. Michał Kaczorowski 4. Dawid Łapa 5. Krzysztof Penc 6. Adrian Surma 7. Szymon Smalcerz 8. Szymon Bugajski 9. Daniel Cichowlas 10. Szymon Kwolik 11. Lukasz Para 12. Radoslaw Kwietniewski 13. Pawel Gaweda 14. Adrian Kowal

MEN RIGHT 86 kg

1. Grzegorz Nowotarski 2. Adam Lech 3. Bartłomiej Bednarski 4. Mariusz Chodyna 5. Kamil Zwardon 6. Dawid Gontarczyk 7. Błażej Kuźniar 8. Tomasz Durda 9. Karol Roslon 10. Adrian Biega 11. Michal Gaweda 12. Jan Skibicki 13. Wieslaw Rzanny 14. Damian Zaorski 15. Robert Puwałowski

MEN RIGHT 95 kg

1. Lucjan Fudala 2. Kamil Łaciak 3. Jerzy Kwiatkowski 4. Łukasz Świątek 5. Boguslaw Zdanowski 6. Arkadiusz Gierszewski 7. Przemysław Ciba 8. Eryk Lebiecki 9. Gregorz Kamycki 10. Grzegorz Waldon

MEN RIGHT 105 kg

1. Adrian Zgórzyński 2. Adrian Cirocki 3. Mariusz Wrabel 4. Piotr Beberok 5. Dariusz Popiołek 6. Krzysztof Anklewicz 7. Artur Głowiński 8. Jakub Janczy 9. Łukasz Biegun 10. Mariusz Grochowski 11. Robert Grotowski

MEN RIGHT +105 kg

1. Michal Weglicki 2. Marek Majak 3. Kamil Jablonski 4. Rafał Gorczyński 5. Waldemar Neryng 6. Robert Brzezina 7. Grzegorz Gorczynski 8. Miroslaw Hertmanowski 9. Damian Ostrowski 10. Marek Neryng

MEN RIGHT OPEN

WOMEN RIGHT 52 kg

1. Maria Zborek 2. Natalia Spytkowska 3. Weronika Soja

WOMEN RIGHT 57 kg

1. Monika Świrska 2. Katarzyna Martellacci 3. Natalia Kwiatkowska 4. Natalia Czerwień 5. Izabela Uzar

WOMEN RIGHT 63 kg

1. Malgorzata Ostrowska 2. Natalia Stefaniak 3. Aneta Pietruniak 4. Aleksandra Woźniak 5. Wiktoria Słomka 6. Emilia Filińska

WOMEN RIGHT 70 kg

1. Martyna Liebon 2. Barbara Surma 3. Matylda Waberska

WOMEN RIGHT 78 kg

WOMEN RIGHT +78 kg

1. Aleksandra Kubiak 2. Julia Tarasek 3. Ewelina Furtak 4. Elżbieta Podolska

WOMEN RIGHT OPEN

1. Malgorzata Ostrowska 2. Natalia Stefaniak 3. Aleksandra Kubiak 4. Ewelina Furtak