XXI MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘCE

Multiplier
3
Multiplier
event-logo img-fluid
Poland, Zamek Gniew
Ul. Zamkowa 3, 83-140 Gniew
13.03.2021, 09:00 - 13.03.2021, 19:30 (CEST)
Organizer:
Mazurenko
tel. +48601612400
Rregulations of event

men's categories

63
Lightweight
(139 lbs / 63 kg)
70
Welterweight
(155 lbs / 70 kg)
78
Middleweight
(172 lbs / 78 kg)
86
Light heavyweight
(190 lbs / 86 kg)
95
Middle heavyweight
(210 lbs / 95 kg)
105
Heavyweight
(231 lbs / 105 kg)
+105
Super heavyweight
(+231 lbs / +105 kg)
OPEN
Unlimited
(OPEN lbs / OPEN kg)
57
Featherweight
(125 lbs / 57 kg)

women's categories

52
Flyweight
(114 lbs / 52 kg)
57
Lightweight
(125 lbs / 57 kg)
63
Middle Weight
(138 lbs / 63 kg)
+78
Super heavyweight
(+171 lbs / +78 kg)
78
Heavyweight
(171 lbs / 78 kg)
70
Light Heavyweight
(154 lbs / 70 kg)
Poland, Zamek Gniew
Ul. Zamkowa 3, 83-140 Gniew
13.03.2021, 09:00 - 13.03.2021, 19:30 (CEST)
Organizer:
Mazurenko
tel. +48601612400
Regulations of event

Description

Mistrzostwa odbędą się w dniach: 12 - 14 marca 2021 roku


Miejsce Mistrzostw:
Zamek Gniew
Ul. Zamkowa 3
83-140 Gniew


 


Weryfikacja i ważenie wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach odbędzie się:


Zamek Gniew
Ul. Zamkowa 3
83-140 Gniew


12 marca 2021  rok w godz. 14.00 - 19.00


Zawodnicy, którzy spóźnią się na ważenie nie zostaną dopuszczeni do zawodów.
 


Zgłoszenie drużyn:


Na zgłoszenie drużyn FAP czeka do dnia  08 marca 2021 roku do godz. 23.59.


Zgłoszenie wypełnia tylko przedstawiciel klubu za pomocą formularza on-line.
Szczegóły Marcin Mielniczuk: polisharmwrestling@gmail.com

CREW

Secretary:

Mariusz
Zbylut
Poland
Level 3

Results

MEN LEFT 57 kg

1. Pawel Giądła 2. Dominik Pilch 3. Patryk Weterle

MEN LEFT 63 kg

1. Maciej Gralak 2. Rafal Fiolek 3. Damian Kusnierczyk 4. Patryk Smutek 5. Sebastian Wisniewski 6. Mateusz Tosza 7. Lukasz Rachowka

MEN LEFT 70 kg

1. Michal Bicki 2. Damian Musial 3. Viacheslav Yelchyshchev 4. Pawel Grabas 5. Krzysztof Hasiński 6. Dawid Łapa 7. Mariusz Podgorski 8. Lukasz Kopysc 9. Dariusz Fudro 10. Dominik Graczek 11. Dominik Leja 12. Dawid Cichosz 13. Michal Kubacka 14. Dominik Sobos 15. Antonin Matloch 16. Piotr Kajstura

MEN LEFT 78 kg

1. Artur Krupa 2. Mariusz Chodyna 3. Mirek Fiolek 4. Adam Plichta 5. Pawel Gaweda 6. Daniel Cichowlas 7. Lukasz Para 8. Jakub Kapłan 9. Marcel Witkowski 10. Jan Skibicki 11. Marcin Strus

MEN LEFT 86 kg

1. Dawid Gontarczyk 2. Grzegorz Nowotarski 3. Wieslaw Rzanny 4. Marek Monachowicz 5. Pavlo Duda 6. Szymon Smalcerz 7. Tomasz Durda 8. Miroslaw Satlawa 9. Yuriy Skakovskiy 10. Kamil Zwardon 11. Adrian Surma 12. Szymon Bugajski 13. Damian Zaorski 14. Gustaw Guściora 15. Mateusz Gandera 16. Kamil Krupa 17. Marek Milczarek 18. Robert Puwalowski 19. Adam Lech

MEN LEFT 95 kg

1. Kamil Laciak 2. Lukasz Swiatek 3. Jerzy Kwiatkowski 4. Przemysław Ciba 5. Arkadiusz Bełbot 6. Cezary Izbinski 7. Artur Tryba 8. Lukasz Biegun 9. Piotr Piszczor 10. Tomasz Stefaniak

MEN LEFT 105 kg

1. Lucjan Fudala 2. Boguslaw Zdanowski 3. Jakub Janczy 4. Adrian Zgorzynski 5. Marcin Molenda 6. Grzegorz Waldon 7. Mariusz Grochowski 8. Maciej Bugajewski 9. Bartosz Łoboda 10. Wojciech Hypsior

MEN LEFT +105 kg

MEN LEFT OPEN

WOMEN LEFT 52 kg

1. Maria Zborek 2. Natalia Spytkowska 3. Agata Matonog 4. Weronika Soja

WOMEN LEFT 57 kg

1. Katarzyna Martellacci 2. Karina Dziech 3. Natalia Kwiatkowska 4. Emilia Filińska 5. Natalia Morawska 6. Aleksandra Wozniak 7. Natalia Czerwien 8. Gabriela Diurczak

WOMEN LEFT 63 kg

1. Malgorzata Ostrowska 2. Maja Stogowska 3. Oliwia Paś 4. Wiktoria Slomka

WOMEN LEFT 70 kg

1. Barbara Surma 2. Martyna Liebon 3. Wiktoria Różańska 4. Kamila Chlebek

WOMEN LEFT 78 kg

WOMEN LEFT +78 kg

1. Aleksandra Kubiak 2. Julia Tarasek 3. Sabina Harkabuzik 4. Ewelina Furtak

WOMEN LEFT OPEN

1. Aleksandra Kubiak 2. Julia Tarasek 3. Maja Stogowska 4. Oliwia Paś 5. Barbara Surma 6. Maria Zborek 7. Sabina Harkabuzik 8. Ewa Krakowska

MEN RIGHT 57 kg

1. Pawel Giądła 2. Patryk Weterle 3. Dominik Pilch

MEN RIGHT 63 kg

1. Maciej Gralak 2. Patryk Smutek 3. Rafal Fiolek 4. Damian Kusnierczyk 5. Sebastian Wisniewski 6. Mateusz Tosza 7. Lukasz Rachowka

MEN RIGHT 70 kg

MEN RIGHT 78 kg

1. Artur Krupa 2. Mariusz Chodyna 3. Adam Plichta 4. Daniel Cichowlas 5. Lukasz Para 6. Jakub Kapłan 7. Jan Skibicki 8. Pawel Gaweda 9. Marcel Witkowski 10. Marcin Strus 11. Andrzej Grzelak

MEN RIGHT 86 kg

1. Grzegorz Nowotarski 2. Dawid Gontarczyk 3. Kamil Krupa 4. Szymon Smalcerz 5. Marek Monachowicz 6. Wieslaw Rzanny 7. Adam Lech 8. Mateusz Gandera 9. Gustaw Guściora 10. Yuriy Skakovskiy 11. Szymon Bugajski 12. Pavlo Duda 13. Damian Zaorski 14. Tomasz Durda 15. Marek Milczarek 16. Robert Puwalowski 17. Miroslaw Satlawa 18. Kamil Zwardon 19. Adrian Surma

MEN RIGHT 95 kg

1. Jerzy Kwiatkowski 2. Adrian Jusiak 3. Kamil Laciak 4. Jaroslaw Grulkowski 5. Artur Tryba 6. Przemysław Ciba 7. Lukasz Swiatek 8. Lukasz Biegun 9. Tomasz Stefaniak 10. Arkadiusz Bełbot 11. Cezary Izbinski 12. Daniel Szymkiewicz 13. Piotr Piszczor

MEN RIGHT 105 kg

1. Lucjan Fudala 2. Adrian Zgorzynski 3. Kacper Sinica 4. Adrian Cirocki 5. Marcin Molenda 6. Konrad Jaworowski 7. Mariusz Grochowski 8. Maciej Bugajewski 9. Boguslaw Zdanowski 10. Grzegorz Waldon 11. Bartosz Łoboda 12. Wojciech Hypsior 13. Jakub Janczy

MEN RIGHT +105 kg

1. Kamil Jablonski 2. Marek Majak 3. Dariusz Popiolek 4. Dawid Izbinski 5. Natan Kajdas 6. Robert Brzezina 7. Stanislaw Jarzab 8. Marcin Dudkiewicz 9. Rafał Gorczyński 10. Damian Ostrowski 11. Tomasz Napiórkowski 12. Waldemar Neryng 13. Grzegorz Gorczynski 14. Mateusz Biernat 15. Daniel Slomka 16. Sławomir Głowacki 17. Piotr Beberok

MEN RIGHT OPEN

WOMEN RIGHT 52 kg

1. Natalia Spytkowska 2. Agata Matonog

WOMEN RIGHT 57 kg

1. Katarzyna Martellacci 2. Natalia Kwiatkowska 3. Karina Dziech 4. Aleksandra Wozniak 5. Natalia Morawska 6. Emilia Filińska 7. Gabriela Diurczak 8. Natalia Czerwien

WOMEN RIGHT 63 kg

1. Malgorzata Ostrowska 2. Maja Stogowska 3. Oliwia Paś 4. Wiktoria Slomka

WOMEN RIGHT 70 kg

1. Martyna Liebon 2. Barbara Surma 3. Kamila Chlebek 4. Wiktoria Różańska

WOMEN RIGHT 78 kg

WOMEN RIGHT +78 kg

1. Julia Tarasek 2. Aleksandra Kubiak 3. Sabina Harkabuzik 4. Ewelina Furtak

WOMEN RIGHT OPEN

1. Malgorzata Ostrowska 2. Julia Tarasek 3. Oliwia Paś 4. Sabina Harkabuzik 5. Maria Juroszek 6. Ewa Krakowska 7. Ewelina Furtak 8. Natalia Spytkowska 9. Maja Stogowska 10. Aleksandra Kubiak 11. Natalia Morawska 12. Barbara Surma